Шукати в цьому блозі

четвер, 17 травня 2018 р.

Вдягни вишиванку - зроби цей день яскравим

 Дух народу в колір заплете,
 Проросте і піснею,і цвітом.

 А над світом, гляньте,а над світом

  Українська вишивка цвіте!

                                                         Ганна Костів - Гуска                                                                  
     Щороку у третій четвер травня українці святкують день вишиванки. Свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.
          Сьогодні 17 травня в День вишиванки працівники луцької центральної міської бібліотеки для дорослих долучилися до загальноміської акції «Вдягни вишиванку - зроби цей день яскравим» і прийшли на роботу у вишиванках. Тож в цей  день бібліотека розквітла всіма барвами традиційних та сучасних українських вишитих сорочок. Порадувало те, що і читачі завітали до бібліотеки у вишиванках. Як показує досвід люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
           Весело та гамірно було сьогодні і в секторі обслуговування дітей. Бібліотекарі розповіли маленьким читачам про традиції та значення традиційного українського одягу.  Потім  малеча взяла участь в арт – годині «Вишиване диво – усміхнулось мило» . Отримавши кольорові олівці, діти  дали  волю своїй фантазії та розмалювали паперові вишиванки в улюблені кольори.
 Словом, свято вдалося! З Днем вишиванки вас, друзі!                                                                 

                                                                           

Немає коментарів:

Дописати коментар