Шукати в цьому блозі

четвер, 7 грудня 2017 р.

Я і мої права

  
 Права людини — це певні можливості, що ґрунтуються на загальнолюдській моралі, та необхідні людині для її існування і розвитку в конкретних історичних умовах. Вони мають бути загальні та рівні для всіх.
  10 грудня 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла розроблену Комісією ООН з прав людини Загальну декларацію прав людини. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.
Кожна людина має громадянські (особисті) й політичні права, свободи, а також економічні, соціальні, екологічні й культурні права.
Утвердження та забезпечення дотримання прав людини — важлива проблема сучасного світу. Людина, її життя і гідність, права та свободи — найвища цінність кожної держави.


Протягом 8-11 грудня 2017 р. в  бібліотеці  відбувається перегляд літератури « Я і мої права». До уваги відвідувачів нова література з питань права, законодавчі документи, видання, що стосуються основ демократії, конституційно-правових механізмів забезпечення прав та свобод людини і громадянина в Україні, а також праці, де висвітлюються принципи дотримання прав людини у світовій практиці.


       

Немає коментарів:

Дописати коментар