Шукати в цьому блозі

четвер, 16 листопада 2017 р.

«Толерантність у людських стосунках»

            Толерантність сьогодні трактується дуже різнопланово. Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок, поглядів.

            16 листопада до Міжнародного дня толерантності в центральну міську бібліотеку для дорослих завітала керівник громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу» Олена Дмитрівна Черенкова, яка провела годину спілкування «Толерантність – умова співіснування в суспільстві», а також тренінг «Школа толерантності» в рамках проекту «Місто різних - місто рівних». Під час тренінгу застосовувались інтерактивні форми роботи. Рольова гра «Толерантність у людських стосунках», яка дала можливість стати учасниками певних життєвих ситуацій, дозволила надати учням приклади толерантного ставлення. Не менш цікавим стало тестування «Наскільки ви толерантні», виявивши ступінь толерантності кожного учасника.

            Наша бібліотека – це відкритий майданчик, куди може прийти будь-хто: провести час, зустрітися з друзями, обмінятися думками. Вона є центром виховання толерантної свідомості дітей, молоді в сучасному суспільстві.
Немає коментарів:

Дописати коментар