Шукати в цьому блозі

четвер, 21 вересня 2017 р.

Cторінки великого життя

  У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів української національної культури належить Михайло Грушевський (1866-1934) — визначний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, організатор української науки, громадсько-політичний і державний діяч, засновник Української Народної Республіки.
   Михайло Грушевський — це вчений світового рівня, творча спадщина якого близько двох тисяч праць з історії, історіографії, соціології, літератури, етнографії, археології, фольклору. Він є рекордсменом серед українських істориків за кількістю написаних праць. Його бібліографія сягає майже
2 000 позицій.
  Щоб детально  ознайомитися з життєвим шляхом і творчою спадщиною видатного українця, працівники  бібліотеки  протягом 20-29 вересня  організували  бібліотечну виставку «Сторінки великого життя», приурочену до 151-річниці від дня народження М. Грушевського.

  До уваги відвідувачів  представлено найцікавіші моменти життя людини, яка писала унікальну історію України, палітру робіт М.Грушевського, а також роздуми великих людей про його внесок в розбудову української держави.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар